Het team van de Zonheuvel, schooljaar 2017-2018

Directeur:

Trudy Nagelhout

 

Administratie:

Astrid van Eersel (donderdagmorgen)

 

Conciërge:

Abdes Oualkadi (dinsdag en woensdag)

Trudy Nagelhout

Directeur
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
info@dezonheuvel.nl    |    0343-51 32 90

Annemarie Schalk

Groepsleerkracht en BB-coördinator
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
annemarie@dezonheuvel.nl    

Tom van Lent

Groepsleerkracht en ICT-coordinator
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
tom@dezonheuvel.nl    

Marianne Haalboom

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
marianne@dezonheuvel.nl    

Amerentia van Lammeren

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Groep 5, 7 en 8
amerentia@dezonheuvel.nl    

Gea van Dam

Groepsleerkracht
Werkdagen: dinsdagochtend en woensdag
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
gea@dezonheuvel.nl    

Carine Sprokkereef

Groepsleerkracht
Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
carine@dezonheuvel.nl    

Christine Bovenberg

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag en dinsdag
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
christine@dezonheuvel.nl    

Merel Jansen

Groepsleerkracht
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
merelj@dezonheuvel.nl    

Monique Stigters

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
moniques@dezonheuvel.nl    

Maaike Sommer

Groepsleerkracht
Werkdagen: dinsdag t/m donderdag
Groep 1/2c - Bekijk groepspagina ›
maaike@dezonheuvel.nl    

Dute Groot Hulze

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag en dinsdag
Groep 1/2b - Bekijk groepspagina ›
dute@dezonheuvel.nl    

Inez van Goor

Groepsleerkracht
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Groep 1/2b - Bekijk groepspagina ›
inez@dezonheuvel.nl    

Jolinde Riezenbosch

Groepsleerkracht
Werkdagen: maandag en dinsdag
Groep 1/2a - Bekijk groepspagina ›
jolinde@dezonheuvel.nl    

Dorinda Salomons

Groepsleerkracht
Werkdagen: woensdag t/m vrijdag
Groep 1/2a - Bekijk groepspagina ›
dorinda@dezonheuvel.nl    

Klazien Tips

Leerkracht verdiepingsgroep
Werkdag: donderdag
Verdiepingsgroep - Bekijk groepspagina ›
klazien@dezonheuvel.nl    

Elvira van Kessel

Leekracht Bewegingsonderwijs
Werkdagen: dinsdagochtend, woensdagochtend en vrijdag
Bewegingsonderwijs - Bekijk groepspagina ›
elvira@dezonheuvel.nl    

Annemien Corporaal

Intern Begeleider
Werkdagen: donderdag en vrijdag
annemien@dezonheuvel.nl    

Mirjam Dekker

Intern Begeleider
Werkdagen: Maandag en donderdag
mirjam@dezonheuvel.nl    

Yvonne Kurz

Groepsleerkracht
yvonne@dezonheuvel.nl    

Sharôn Antheunis

Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›

Baukje Becks

Begeleider Rekentijgers
Werkdagen: dinsdag